Bus ze srebrną plandeką i trzema kolorami reklamy

Jakie są zalety reklamy na plandece samochodu?

Skuteczne działania marketingowe to podstawa każdego przedsiębiorstwa ukierunkowanego na jego rozwój. Wartościowa reklama to inwestycja, która może przyczynić się do zdobycia w szybki i łatwy sposób nowych Klientów. Choć wraz z rozwojem technologicznym powstaje coraz więcej pomysłów na promocję towarów i usług, tak naprawdę nic nie zastąpi sprawdzonych i tradycyjnych metod. Jedną z nich bezsprzecznie jest reklama na plandece samochodu, która mimo upływających lat wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród właścicieli wielu firm. Co jest w niej takiego wartościowego, że nadal ma swoje duże grono zwolenników?

Mobilność reklamy na plandece samochodu to niewątpliwie jedna z największych jej zalet

Nie da się ukryć, że reklama na plandece samochodu to jedna z takich jej form, która zapewnia największą skuteczność firmie, pragnącej wypromować swoje logo lub posiadane w ofercie towary i usługi. Dzieje się tak ze względu na możliwość jej przemieszczania, a co za tym idzie, większej ekspozycji dla oczu zwykłych przechodniów, mogących w przyszłości stać się potencjalnymi Klientami przedsiębiorstwa. Nawet krótka chwila wystarczy, by osoba, która zerknie na logo i nazwę firmy mogła je zapamiętać, a następnie przy wyborze towarów lub usług sobie o niej przypomnieć. Mobilność takiego rozwiązania sprawia, że tak naprawdę nie ma ograniczeń związanych z przemieszczaniem się reklamy, co pozwala na dotarcie do niezliczonej ilości potencjalnych Klientów. To jest główna przewaga nad billboardami, które nie są ruchome.

Stosunkowo niski koszt oraz wysoka jakość

To, co sprawia, że reklama na plandece samochodu cieszy się bardzo dużą popularnością, jest jej koszt. W zasadzie za stworzenie tej formy promocji płaci się tylko raz, a efekty mogą być naprawdę długofalowe. Oczywiście, nadruk w takim przypadku musi zostać dobrze zaprojektowany. Sam materiał z kolei zapewni długą żywotność, gdyż jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych w postaci deszczu, śniegu czy wysokich lub niskich temperatur. Ponadto charakteryzuje się on dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju odkształcenia. Z tych względów ta forma promocji marki może posłużyć jako inwestycja na naprawdę długie lata.

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.