Plandeki na
Namioty i hale Magazynowe

Stworzymy plandekę ochronną na każdy rodzaj konstrukcji!

Poszycie na hale namiotową

Dopasowane do Twojej konstrukcji

Plandeki na magazyny, hale produkcyjne oraz inne konstrukcje tworzymy od podstaw. Połączenie plandeki pcv, nierdzewnych okuć, rękawóworaz reszty akcesoriów pozwala na stworzenie ochrony na każdy rodzaj pogody.

Dach z plandeki

Dach Plandekowy

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV.

 Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Ściany Plandekowe

 Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g. Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania! Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Ściany z Plandeki
Brama Plandekowa

Bramy

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Mocowania

Okucia Plandekowe, nierdzewne

Po zgrzaniu odpowiednich plandek – montujemy nierdzewne okucia, które ułatwiają mocowanie plandek do konstrukcji.

Mocowania dobieramy tak, aby ułatwić i usprawnić montaż do stelaża

Plandeki PCV

Plandeka 680g

Plandeki PCV dostępne są w kilkunastu podstawowych gramaturach. Grubość, której używamy na hale, magazyny oraz namioty wykonujemy głównie z dwóch gramatur takich jak 680g oraz 900g.

Świetliki

Folia przezroczysta, folia na altanke i taras

Jednym z używanych materiałów do produkcji świetlików  jest transparentna folia. Grubość, jakiej używamy to 0.7mm ze względu na najlepszy stosunek ceny do wytrzymałości. Żywotność folii wynosi od 5 do 8 lat.

Plandeki najwyższej jakości !

Plandeka przeciwsłoneczna

Przeciwsłoneczne

Plandeki na zimę

Mrozoodporne

Plamoodporna tkanina

Przeciwkurzowe

Wodoszczelna oraz wodoodporna plandeka pcv

Wodoodporne

Niepalna plandeka

Trudnopalne

Prześlij nam wymiary,
a my stworzymy wycenę!

Złóż zapytanie lub wyślij schemat do wyceny za pomocą e-mail:

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom szereg różnorodnych produktów, wśród których każdy z nich znajdzie odpowiedni dla siebie. W ramach świadczonych usług tworzymy plandeki na konstrukcjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać zarówno małe hale, myjnie, a także różnorodne płachty ochronne, np. zabezpieczające towar na wywrotkach.

Zależy nam na zadowoleniu kupujących, dlatego też wszystkie produkty wykonujemy z wysokiej jakości komponentów. Używamy sprawdzonych materiałów, które są bardzo wytrzymałe, zróżnicowana gramatura oraz szeroki wybór kolorów sprawiają, że jesteśmy w stanie w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje były odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg czy wiatr, a sam materiał wytrzymały na rozerwanie.

Dlaczego warto zainwestować w konstrukcje plandekowe?

Powodów jest wiele, ale tym co je wyróżnia jest przede wszystkim krótki czas tworzenia. Po złożeniu przez Klienta zamówienia, przeprowadzamy wycenę, a następnie, jeśli zdecyduje się podjąć z nami współpracę tworzymy wybrany model. Doskonale wiemy, że dla Klientów ważna jest także jakość, dlatego też materiały, z których korzystamy są szczelne i nie przepuszczają wody, ani żadnych innych substancji, zapewniając tym samym bezpieczeństwo przykrytym powierzchniom.

Doskonała inwestycja dopasowana do Twoich potrzeb

Konstrukcje plandekowe, które wykonujemy są nie tylko funkcjonalne, ale również doskonale sprawdzą się jako forma reklamy. Chętnie umieścimy na materiale wybrane przez Ciebie logo oraz napis, w ten sposób gotowa konstrukcja z pewnością zwróci uwagę przechodniów i zwiększy szansę na zdobycie nowych Klientów. Nasze realizacje swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w firmach zajmujących się transportem towarów. Stabilny stelaż oraz wytrzymała plandeka umożliwiają bowiem przewożenie zarówno szkła, drewna, stali, ale także wielu innych produktów.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w pełni odpowiedzieć na ich potrzeby. Sprawdź naszą ofertę i zamów to czego potrzebujesz jeszcze dziś!

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.