Plandeki Nietypowe

Głównymi branżami, w których klienci wykorzystują nasze wyroby są zdecydowanie transport oraz budownictwo. Nasza firma w głównej mierze stawia na główne potrzeby klientów, natomiast chcąc zaspokoić wymagania każdego z nich rozwijamy się w wielu innych kierunkach.

Wykonaliśmy już setki bardziej lub mniej skomplikowanych projektów. Od specjalistycznych wózków, do worków strażackich.

Ile pomysłów- tyle… Plandek?

Jedne z tych, które zrealizowaliśmy to między innymi: różnego rodzaju torby do transportu, baseny, worki na odpady produkcyjne, worki strażackie, ścianki do skrzyń z narzędziami, pokrowce na opony, koła, samochody, łodzie oraz meble.

Jak widać, mamy za sobą wiele nietypowych realizacji i chętnie wykonamy ich jeszcze więcej, w zależności od potrzeb Klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy czego potrzebują kupujący i na te potrzeby odpowiadamy.

Nietypowe plandeki mają swoje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Z ich pomocą w szybki i prosty sposób zabezpieczysz różnego rodzaju obiekty, pojazdy, ale również przedmioty. Bez trudu wykonamy dla Ciebie pokrowce na samochody i łodzie czy skutery, które uchronią je przed działaniem zmiennych czynników atmosferycznych – takich jak wiatr, deszcz czy śnieg. Jednak to nie wszystko, ponieważ równie dobrze możemy wykonać z nich worki i torby transportowe – doskonałe do wygodnego przenoszenia nawet dużych ciężarów.

Dobra jakość w niskiej cenie

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego też nietypowe plandeki wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne – takie jak rozdarcia czy pęknięcia. Dodatkowo są wodoodporne, a prawidłowo umocowane wytrzymają nawet silny wiatr. Co więcej, nietypowe plandeki dostępne są w wielu różnych kolorach, co pozwala jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb Klientów. Ich śliska powierzchnia sprawia, że bez problemu utrzymasz je w czystości – zmywając zabrudzenia przy pomocy wody, a odporność na skrajne temperatury zapewni niezawodne działanie przez lata.

Szeroki zakres usług i wsparcie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem nie tylko nieustannie doskonalimy nasze produkty, ale również troszczymy się o Klientów. Dlatego też poza sprzedażą nietypowych plandek zajmujemy się także ich naprawą oraz regeneracją. Wieloletnia, intensywna eksploatacja może zniszczyć nawet bardzo mocne tworzywo, jednak nie oznacza to, że produkt nadaje się do wyrzucenia. Chętnie damy Twojej plandece drugie życie. Takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia produktów, które w pełni odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.