Plandeki na przyczepki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ilości dostępnych przyczep na rynku. Każdy model posiada inne wymiary, rodzaj stelaża oraz mocowania, przez co niemożliwe jest stworzenie uniwersalnego pokrowca, który  pasowałby na każdą przyczepę. 

Nasze pokrowce wykonujemy wedle ustalonych szczegółów takich jak kolor, gramatura oraz wykończenia i dopasowujemy do każdego wymiaru. 

Dbamy o każdy szczegół, dlatego materiał, z którego wykonujemy plandeki na przyczepki ma wysoką jakość i jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia 

Zielona, Wzmocniona Plandeka PCV na Przyczepke
Nie pracujemy na cienkich plandekach.
Plandeki na przyczepki wykonujemy od zera. Używamy grubych materiałów i nie żałujemy akcesoriów. Jeśli Państwa plandeka ma spełniać minimalne oczekiwania i nie musi być dopieszczona, sugerujemy zaoszczędzić i znaleźć ogólnodostępne, gotowe pokrowce.
Przykładowy koszt podstawowej plandeki na przyczepkę ze stelażem to okolice 700-950 zł netto.

Plandeki dopasowne do Twojej przyczepki!

Każda z Naszych plandek na przyczepki dopasowywana jest indywidualnie.

W Naszej ofercie nie posiadamy gotowych pokrówców- wykonujemy je według szczegółów ustalonych z Tobą!

Jak
To
Robimy?

Plandeki PCV

Plandeka jakiej używamy na zabudowy przyczep dostępna jest w kilkunastu kolorach, a jej grubość zaczyna się od 630g do 900g.

*Nie wykonujemy pokrowców z plandek o niskiej gramaturze! W marketach można spotkać gramatury 450-500g. Doskonale wiemy, że ich cena jest niższa. Natomiast Nam zależy na długotrwałym i porządnym wyrobie.

Plandeka 680g
Okucia Plandekowe, nierdzewne

Mocowania

Po dobraniu oraz zgrzaniu odpowiednich plandek na wymiar, na brzegach mocujemy nierdzewne okucia, które ułatwiają mocowanie pokrowca do burt.

Oczka dopasowujemy według rozstawu mocowań na przyczepce, lub według wymaganego rozstawu.

Wzmocnienia

Jeśli potrzebujesz, stworzymy dodatkowe wzmocnienia w miejscach, które są najbardziej narażone na przetarcia i rozdarcia.

Wzmocnienie plandeki polega na wgrzaniu dodatkowych elementów materiału na poprzeczkach oraz narożnikach.

Czarna plandeka wzmocnienie

Rodzaje Mocowań

Oczka, Haki Naburtowe i Linka Celna

Przelotki plandekowe z linka celna

Mocowanie przyczepki za pomocą linki celnej pozwala na szczelne zabezpieczenie towaru. Metalowe okucia na końcach linki pozwalają na dodatkowe zamknięcie przyczepki za pomocą kłódki lub spinki.

Haczyki obrotowe na przyczepke

Oczka i Haczyki Obrotowe

Stalowe lub Poliamidowe haki obrotowe umożliwiają swobode otwieranie przyczepki, w dowolnym miejscu. Wykorzystanie tego sposobu pozwala na niezależne odsłonięcie niewielkiego obszaru, który często potrzebny jest np. do wysunięcia wystającego towaru.

Mocowanie ekspanderem na haczyki

Oczka, Ekspander i Haczyk

Ekspander oraz Stalowe haki to najbardziej uniwersalny sposób mocowania na przyczepkach. Ekspander pozwala na dowolne naciągnięcie i otwieranie plandeki, nawet jeśli towar wystaje, lub zwiększa objętość przyczepki.

Plandeka przeciwsłoneczna

Przeciwsłoneczne

Plandeki na zimę

Mrozoodporne

Plamoodporna tkanina

Przeciwkurzowe

Wodoszczelna oraz wodoodporna plandeka pcv

Wodoodporne

Niepalna plandeka

Trudnopalne

Reklama na przyczepkach

Jeśli prowadzisz własną firmę, jesteś freelancerem lub oferujesz ludziom usługi, które warto zareklamować, warto pomyśleć o stworzeniu własnej reklamy.

 

Reklama Drukowana

Reklama na dużej przyczepie. Druk solwentowy

Dzięki reklamie drukowanej, istnieje możliwość stworzenia skomplikowanych grafik, zdjęć lub wzorów. Różnorodność kolorów, która często jest wymagana, nie stanowi problemu.

Reklama Szablonowa

Reklama szablonowa na przyczepkę

Reklamę szablonową cechują mniej skomplikowane grafiki. Zazwyczaj są to dwukolorowe projekty, które zawierają proste logo, adresy, dane kontaktowe czy numery telefonu.

Sprawdź przykładowe zapytania!

"Witam, proszę o wycenę.
Wymiary na schemacie, plandeka na przyczepę jak na zdjęciach, Pozdrawiam"
"Dzień dobry,
Posiadam przyczepę o wymiarach: 350 dł, 140 szer, 160wys.
Proszę o wycenę.

Napisz do nas!

A my stworzymy wycenę!

W naszej ofercie posiadamy bardzo dużo materiałów, które różnią się wieloma parametrami.

Na koszt naszych wyrobów wpływa rodzaj tkaniny oraz wykończenia, przez co różnice w końcowej cenie mogą się znacząco różnić. Napisz nam kilka podstawowych informacji, czego potrzebujesz, a my podpowiemy oraz stworzymy najlepiej dopasowaną ofertę do twoich potrzeb! 🙂

Przyczepki

Jeśli Twoja firma zajmuje się transportem, to z pewnością szukasz przedsiębiorstwa, które specjalizuje się nie tylko w produkcji, ale również w naprawie plandek. Posiadamy długie – ponad 20 –letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu wiemy jak szybko i profesjonalnie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Świadczone usługi kierujemy przede wszystkim do firm zajmujących się produkcją, ale również do klientów indywidualnych. Dbamy o każdy szczegół, dlatego materiał, z którego wykonujemy plandeki na przyczepki ma wysoką jakość i jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo nasze produkty posiadają także wzmocnienia, które skutecznie zapobiegają przecieraniu, podczas normalnego, intensywnego użytkowania.

Plandeki na przyczepki

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne oczekiwania oraz wymagania. Chcąc odpowiedzieć na nie jak najlepiej plandeki wykonujemy na wymiar, dzięki czemu można bez trudu zamówić idealnie dopasowany model, który w pełni odpowie na potrzeby. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że doskonale wiemy jak ważna jest personalizacja oraz reklama, w związku z tym oferujemy plandeki w różnych kolorach oraz z dowolnym napisem – nazwą, logo, a także adresem lub numerem telefonu firmy, wybór należy do Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przyczepki są niezwykle funkcjonalne i znajdują swoje zastosowanie w codziennym użytkowaniu. Dzięki plandekom można korzystać z nich również w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, np. gdy pada śnieg lub deszcz. Co więcej, plandeki zwiększają też poziom bezpieczeństwa, jeśli chodzi o transport towarów – stosując je nie musisz się martwić, że przewożone towary spadną i spowodują zagrożenie na drodze.

Jak widać zalet jest wiele, dlatego też warto zainwestować w plandeki na przyczepki i znacznie zwiększyć komfort wykonywanej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo razem z nami!

Jesteśmy w całej Europie!

Nasze plandeki dostarczamy do każdego miejsca na terenie Europy. Każda paczka lub paleta zostaje zapakowana osobiście, co pozwala nam na solidne zabezpieczenie każdego zamówienia!

Napisz do Nas!

A My stworzymy wycenę!

W naszej ofercie posiadamy bardzo dużo materiałów, które różnią się wieloma parametrami.

Na koszt naszych wyrobów wpływa rodzaj tkaniny oraz wykończenia, przez co różnice w końcowej cenie mogą się znacząco różnić. Napisz nam kilka podstawowych informacji, czego potrzebujesz, a my podpowiemy oraz stworzymy najlepiej dopasowaną ofertę do twoich potrzeb! 🙂

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.