Naprawy Plandek

Naprawiamy nie tylko niewielkie uszkodzenia, ale jesteśmy również w stanie zreperować całą plandekę.

Pomożemy Ci ją załatać, bez różnicy na to czy powierzchnia materiału została zniszczona przez gałęzie, znajdujący się na pace towar, czy podczas próby kradzieży przewożonych produktów.

 

Sprawdź przykładowe naprawy!

Rozcięcie, które powstało w celu sprawdzenia załadunku na busie.

Uszkodzony stelaż wraz z plandeką. Za niskie wiadukty potrafią zaskoczyć 🙂

Bok kotary tira, a na nim rozdarcie, które powstało w skutek kontaktu z drzewem.

Przyjedziemy do Ciebie!

Jeśli naprawa plandeki wymaga usługi na miejscu to My przyjedziemy do Ciebie!

Ceny napraw!

Na koszt naprawy wpływa wiele czynników. Dojazd, rodzaj rozdarcia czy uzupełnienie brakujących okuć.

Wyślij nam zdjęcia, a my wycenimy naprawę w ciągu kilku minut!

 

Doskonale wiemy, że intensywna eksploatacja pojazdów sprawia, że plandeki są nieustannie narażone na uszkodzenia. Zmienne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, mróz czy wiatr, ale również niektóre czynniki mechaniczne mogą powodować, że materiał nie wytrzyma i ulegnie rozerwaniu lub przebiciu. Klienci korzystający z usług naszej firmy, nie muszą się jednak o nic martwić! Chętnie pomożemy załatać dziurę lub wymienić zepsute części stelaża na nowe.

Profesjonalna pomoc w atrakcyjnej cenie

Uszkodzenie plandeki w trasie to dla kierowcy duże utrudnienie, a także ogromne ryzyko zgubienia lub zniszczenia przewożonego towaru. W związku z tym, w naszym serwisie staramy się szybko i sprawnie realizować wszystkie naprawy, tak aby mogli z nich skorzystać również kierowcy będący w trasie. Naprawiamy nie tylko niewielkie uszkodzenia, ale jesteśmy również w stanie zreperować całą plandekę. Pomożemy Ci ją załatać, bez różnicy na to czy powierzchnia materiału została zniszczona przez gałęzie, znajdujący się na pace towar, czy podczas próby kradzieży przewożonych produktów.

Naprawa plandek

Tak jak zostało wspomniane na początku, poza reperowaniem i łataniem plandek zajmujemy się także naprawą stelaży nadwozia i mechanizmów służących do otwierania i zamykania plandeki. Zdarza się nam również reperować zapięcia. Wszystkie tego typu uszkodzenia najczęściej powstają na wskutek kolizji i wypadków, takich jak zderzenia czy wywrotki. W pełni rozumiemy jak ważny jest dla kierowców czas, dlatego też staramy się wykonywać wszystkie tego typu naprawy szybko i sprawnie.

Koszt załatania zależy od tego w jakim stopniu plandeka została uszkodzona, a także tego czy konieczne jest wykonanie jakichś innych, dodatkowych prac, np. zreperowanie stelaża.

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.