Naprawy Plandek

Naprawiamy nie tylko niewielkie uszkodzenia, ale jesteśmy również w stanie zreperować całą plandekę.

Pomożemy Ci ją załatać, bez różnicy na to czy powierzchnia materiału została zniszczona przez gałęzie, znajdujący się na pace towar, czy podczas próby kradzieży przewożonych produktów.

 

Sprawdź przykładowe naprawy!

Rozcięcie, które powstało w celu sprawdzenia załadunku na busie.

Uszkodzony stelaż wraz z plandeką. Za niskie wiadukty potrafią zaskoczyć 🙂

Bok kotary tira, a na nim rozdarcie, które powstało w skutek kontaktu z drzewem.

Przyjedziemy do Ciebie!

Jeśli naprawa plandeki wymaga usługi na miejscu to My przyjedziemy do Ciebie!

Ceny napraw!

Na koszt naprawy wpływa wiele czynników. Dojazd, rodzaj rozdarcia czy uzupełnienie brakujących okuć.

Wyślij nam zdjęcia, a my wycenimy naprawę w ciągu kilku minut!

 

Doskonale wiemy, że intensywna eksploatacja pojazdów sprawia, że plandeki są nieustannie narażone na uszkodzenia. Zmienne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, mróz czy wiatr, ale również niektóre czynniki mechaniczne mogą powodować, że materiał nie wytrzyma i ulegnie rozerwaniu lub przebiciu. Klienci korzystający z usług naszej firmy, nie muszą się jednak o nic martwić! Chętnie pomożemy załatać dziurę lub wymienić zepsute części stelaża na nowe.

Profesjonalna pomoc w atrakcyjnej cenie

Uszkodzenie plandeki w trasie to dla kierowcy duże utrudnienie, a także ogromne ryzyko zgubienia lub zniszczenia przewożonego towaru. W związku z tym, w naszym serwisie staramy się szybko i sprawnie realizować wszystkie naprawy, tak aby mogli z nich skorzystać również kierowcy będący w trasie. Naprawiamy nie tylko niewielkie uszkodzenia, ale jesteśmy również w stanie zreperować całą plandekę. Pomożemy Ci ją załatać, bez różnicy na to czy powierzchnia materiału została zniszczona przez gałęzie, znajdujący się na pace towar, czy podczas próby kradzieży przewożonych produktów.

Naprawa plandek

Tak jak zostało wspomniane na początku, poza reperowaniem i łataniem plandek zajmujemy się także naprawą stelaży nadwozia i mechanizmów służących do otwierania i zamykania plandeki. Zdarza się nam również reperować zapięcia. Wszystkie tego typu uszkodzenia najczęściej powstają na wskutek kolizji i wypadków, takich jak zderzenia czy wywrotki. W pełni rozumiemy jak ważny jest dla kierowców czas, dlatego też staramy się wykonywać wszystkie tego typu naprawy szybko i sprawnie.

Koszt załatania zależy od tego w jakim stopniu plandeka została uszkodzona, a także tego czy konieczne jest wykonanie jakichś innych, dodatkowych prac, np. zreperowanie stelaża.