Plandeki na Taras.
Plandeki na Altane.

Przezroczyste oraz w jednolitym kolorze.

100% Ochrony przed deszczem, wiatrem i śniegiem!

Plandeka Brązowa na taras

Dopasowane do Twojej zabudowy.

Plandeki na zabudowy tarasowe, pergole oraz altanki tworzone są od podstaw. Połączenie przezroczystej folii okiennej, plandeki pcv, nierdzewnych oczek oraz reszty akcesoriów pozwala na stworzenie ochrony na każdy rodzaj pogody.

Jak
Skośna plandea na taras
To
Front tarasu z plandeki
Robimy?
Bok Plandeki na taras skos

Folia Przezroczysta

Jednym z używanych materiałów do produkcji osłon tarasowych jest transparentna folia. Grubość, jakiej używamy to 0.7mm ze względu na  najlepszy stosunek ceny do wytrzymałości.  Żywotność folii wynosi od 5 do 8 lat.

Folia przezroczysta, folia na altanke i taras
Plandeka 680g

Plandeka PCV

Osłona na taras przeważnie zgrzewana jest wraz z plandeką PCV, tak aby wzmocnić każdy z brzegów.

Plandeka jakiej używamy na ramki zasłony dostępna jest w kilkunastu kolorach, a jej grubość to 680g/m2.

Mocowania

Po dobraniu oraz zgrzaniu odpowiednich plandek na wymiar, na brzegach mocujemy nierdzewne okucia, które ułatwiają montaż osłon, a ich codzienne użytkowanie jak chociażby zwijanie, czy mycie nie stanowi problemu.

Oczka zazwyczaj mocujemy co 40-50 cm, dzięki czemu wiatr oraz opady deszczu nie powodują niechcianych szczelin. 

Okucia Plandekowe, nierdzewne
Plandeka rolowana, podwieszanie

Podwieszanie

Każdy z elementów posiada pasek oraz haczyk, które umożliwiają podwieszenie folii po zwinięciu.

Dzięki haczykom obrotowym, oraz prostemu systemowi rolowania, zwijanie plandek zajmuję dosłownie chwilę.

Rękaw / Oczka

Na spodzie elementów tworzymy rękaw, lub oczka.

 Rękaw umożliwi wsunięcie profila/ rurki czy innego dłuższego elementu, dzięki temu plandeki posiadają obciążenie, a ich zwijanie staje się znacznie prostsze.

Alternatywą dla rękawa jest mocowanie oczek.

Drzwi na plandece Deki wrocław

*Nie robimy drzwi otwieranych za pomocą suwaków, ponieważ te po krótkim czasie wykurczają się i stwarzają problem ze swobodnym otwieraniem.

Drzwi

(Koszt 185 zł/ Szt.)

Aby stworzyć osobno otwierany element na dowolnej płachcie, w wybranym miejscu nanosimy wycięcia, a następnie wzmacniamy wąskim odcinkiem plandeki każdy z brzegów. 

Po wgrzaniu wzmocnień, na drzwiach umieszczamy oczka, a na płachcie poliamidowe haczyki obrotowe.

Właściwości Plandek:

Plandeka przeciwsłoneczna

Przeciwsłoneczne

Plandeki na zimę

Mrozoodporne

Plamoodporna tkanina

Przeciwkurzowe

Wodoszczelna oraz wodoodporna plandeka pcv

Wodoodporne

Niepalna plandeka

Trudnopalne

Mocowanie Na Konstrukcji.

95% Płacht mocowana jest za pomocą haczyków obrotowych, które umożliwiają szybki montaż i demontaż w każdej chwili.

Hak Stalowy Obrotowy Deki
Haczyki Stalowe
Haki poliamidowe obrotowe Deki
Haczyki Poliamidowe

Dwie możliwości łączenia płacht:

Osobne rzędy haków
Dwa rzędy haków​
Jeden rząd haków
Jeden rząd haków

Wysokość Folii Przezroczystej

Folie posiadają dwie wysokości (135 cm lub 175 cm)
Dowolny rozstaw, wycięcia i wzmocnienia.
Przykłady:
Wysokość Folii Przezroczystej
135 cm
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 2
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 1
Wysokość Folii Przezroczystej
175 cm
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 1
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 2

Ile to kosztuje?

Uwaga Ceny Są Zbliżone!
Dokładną wycenę stworzymy po otrzymaniu wymiarów na Email 🙂
Podstawa
Standard
Standard 1mm
Jakich Informacji Potrzebujemy?

Wysokość i Szerokość

Szerokość Belek

Łączenia Plandek

Przykład Na Zdjęciach
Schemat wymiarów na taras-8
Przykład Na Rysunku
Odręczny schemat wymiarów na altanke-8
Twoja konstrukcja jest nietypowa? Sprawdź Nasz Poradnik!
Wypełnij formularz!
Złóż zapytanie lub wyślij schemat do wyceny za pomocą e-mail:
Masz pytania?

Stworzyliśmy spis najczęściej zadawanych pytań, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Mamy nadzieję, że rozwiążemy wszelkie wątpliwości. Jeśli nie- jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Mocowanie oczek co 40-50 cm zazwyczaj wystarcza. Jeśli zajdzie potrzeba, okucia montujemy rzadziej, lub gęściej.

Okucia Plandekowe, nierdzewneCentrum oczka owalnego zazwyczaj mocowane jest 5 cm od brzegu. Oczko ma szerokość 2,2cm oraz 4cm wysokości.

W skrajnie różnych temperaturach folie mogą się rozciągnąć lub wykurczyć.

Klimat w Polsce jest na tyle zrównoważony, że temperatury nie powinna mieć znaczącego wpływu na żywotność folii.

Jesteśmy w całej Europie!

Nasze plandeki dostarczamy do każdego miejsca na terenie Europy. Każda paczka lub paleta zostaje zapakowana osobiście, co pozwala nam na solidne zabezpieczenie każdego zamówienia!

Plandeki na altany ogrodowe

Polski producent plandek z wieloletnim doświadczeniem w branży prezentuje plandeki na altany ogrodowe. Ekspresowa realizacja wytrzymałych plandek z eleganckiego materiału. Dowiedz się, dlaczego to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Wytrzymałość

Oferowane przez nas plandeki na altanki wykonane są z solidnej folii o grubości 1 mm. Dzięki temu są one nieporównywalnie wytrzymałe w stosunku do grubości 0,3 mm, jaką proponuje większość wykonawców. Szacowany czas użytkowania wynosi nawet 15 lat.  Ta trwała i jednocześnie ładna tkanina słynie w całej Europie, gdzie jest wykorzystywana do produkcji ogródków restauracyjnych oraz piwnych.

Pełne dostosowanie do klienta

Nasze plandeki wykonujemy na wymiar, możemy więc stworzyć dla Ciebie plandekę o dowolnej wielkości. Wszystko po to, aby produkt idealnie pasował do Twojej altanki. Jesteśmy gotowi wyciąć odpowiednie otwory, jeśli na przeszkodzie w montażu stoją belki, krokwie i inne. Do produktu dołączamy także wszelki osprzęt, niezbędny do montażu. Działamy wiec kompleksowo a także ekspresowo, gdyż czas oczekiwania to zaledwie 3-4 dni robocze.

Dostosować możesz do siebie również kolor wybranej plandeki. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną. Do wyboru są między innymi kolory takie jak:
• piaskowy
• brązowy
• ecru
• beżowy
• biały
• siwy

Ochrona przeciwsłoneczna

Dodatkową zaletą naszych wyrobów jest gwarancja ochrony przeciwsłonecznej. Folie powleczone są podwójnie i obustronnie filtrem UV. Ten krok jest często pomijany przez konkurencję, przez co ich folie szybko stają się mleczne pod wpływem działania promieni słonecznych. W przypadku wyprodukowanych przez nas plandek takie zjawisko nie ma miejsca.

Pomiar

Aby móc w pełni cieszyć się zabezpieczoną altanką, należy dokonać odpowiednich pomiarów. Uspokajamy, że jest to czynność bardzo prosta. Wystarczy mieć do dyspozycji pomocnika oraz metrówkę. Należy zmierzyć wysokość od końca górnej belki do samego jej dołu. Następnie mierzymy odległość pomiędzy lewą krawędzią belki lewej a także prawą krawędzią belki prawej itd. Ostatnim krokiem jest zmierzenie grubości belki.  Po złożeniu zamówienia wykonamy dla Ciebie rysunek, w celu potwierdzenia poprawności pomiarów. Jeżeli wszystko się zgadza przystępujemy do produkcji.

Montaż

Montaż również możesz wykonać samodzielnie, wystarczy, że posiadasz wkrętarkę oraz kilka sztuk wkrętów do drewna. W plandekach zakuwamy owalne oczka, przez które mają przechodzić obrotowe uchwyty. Pamiętaj aby osobno je zamówić. Plandekę należy przymierzyć do altanki i zaznaczyć miejsca, w których przykręcane będą uchwyty, następnie je przykręcić. Kolejny krok to założenie plandeki i przekręcenie uchwytów w drugą pozycję tak, aby ją zablokować.

Możliwość podwijania

Produkowane przez nas plandeki wyposażone są również w możliwość podwijania. Jest to możliwe dzięki nitowanym paskom do podwieszania. Kiedy jest gorąco, wystarczy podwinąć plandekę i już możesz cieszyć dopływem świeżego powietrza!

Dowolna wielkość i kształt

Nie ma dla nas znaczenia, jakich rozmiarów jest Twoja altanka ogrodowa czy taras. Nowoczesna technologia sprzętowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwolą dopasować plandekę na taras wprost do Twoich potrzeb. 

Atutem przewyższającym naszą ofertę jest połączenie wkomponowanie w plandekę przeźroczystej folii, która służyć może np. za okno (co często używane jest przy produkcji osłon tarasowych). Do połączenia elementów osłony tarasowej używamy metody zgrzewania, co jest najtrwalszym sposobem ich łączenia. Transparentna folia ma parametry 0,7 mm grubości, co znacznie zwiększa jej żywotność do nawet ośmiu lat. 

Dostępnych jest wiele kolorów, dzięki czemu skomponujesz swoją spersonalizowaną zasłonę na taras. Możliwa jest również pełna personalizacja w postaci wycięcia dodatkowych otworów w wyznaczonych miejscach plandeki.

Obecnie dostępne kolory to:

-piaskowy

-brązowy

-ecru

-beżowy

-biały

-siwy

Spokój na lata

Zależy nam, byś wyszedł z transakcji w pełni usatysfakcjonowany i pozostał z nami w możliwie najlepszych relacjach, dlatego na plandeki na taras stosujemy materiał najwyższej jakości, który spełnia wiele niezbędnych kryteriów. Szacuje się, że średni czas utrzymania zwijanej plandeki na taras w dobrym stanie to aż 15 lat! Wszystko za sprawą odpowiedniej jakości materiałów, na których nie oszczędzamy. Osłony tarasowe wykonane są z solidnej folii o grubości 0.7 mm. Naszą domeną jest, by klient wyszedł od nas nie tylko zadowolony, ale wręcz zachwycony. Dowodem jakości naszych usług jest przeważająca część sprzedaży pochodząca z polecenia usatysfakcjonowanych klientów.

Właściwości plandeki

Ważne jest, by materiał był wysokiej jakości oraz zawierał serię cech, które ochronią ją przed przedwczesnym zniszczeniem oraz starzeniem. W przeciwieństwie do materiałów o niskiej jakości nasze produkty wykonane są z materiałów klasy premium, co pozwoli na spokojne użytkowanie  osłony tarasowej przez długie lata. Poniżej kilka kluczowych kwestii.

Odporne na promienie UV

Promienie UV mają podobny wpływ na zasłony do altany do tego, jak działają na skórę człowieka. Nadmierne słońce może uszkodzić materiał, osłabiając go. Dlatego plandeka jest wyposażona w stabilizator UV oraz powleczona jest podwójnie i obustronnie filtrem UV, który reguluje wchłanianie się promieni słonecznych, dzięki czemu Twoja plandeka będzie z Tobą na długo, nawet przy nadmiernej ekspozycji na słońce. 

Plandeki na wymiar altany ogrodowe – dodatkowe cechy:

-mrozoodporna (odporność termiczna tkaniny sięga do nawet – 40 st. C)

-przeciw kurzowa (gładka powierzchnia, która nie elektryzuje się)

-wodoodporna

-trudnopalna

Indywidualny opiekun

Do każdej transakcji przypisujemy indywidualną obsługę. Nie tylko pomożemy w zakupie zasłony do altany lub innego produktu z naszej oferty, ale również oferujemy pomoc pozakupową w postaci eksperckiej porady. To zdecydowanie aspekt, który nasi klienci doceniają najbardziej. Ekspresowa realizacja to kolejny plus. Mamy przygotowany profesjonalny sprzęt oraz obsługę fachowców, którzy kompleksowo Państwa obsłużą w zaledwie 4-5 dni, od momentu konsultacji, aż do spakowania paczki i jej wysłania. Przesyłki są odpowiednio pakowane, by uniknąć niepotrzebnego zachodu z ewentualną reklamacją. Profesjonalny opiekun wyceni dla Ciebie produkt w dzień konsultacji, co jeszcze bardziej przyspieszy realizację zamówienia.

Dodatkowe wartości

Warto zwrócić uwagę na możliwości kompleksowej obsługi i pełnej personalizacji, jakie oferujemy. Jednym z ważnych elementów jest możliwość wykonania zwijanej plandeka na taras. W dowolnym momencie możesz podwinąć plandekę na wymiar altany ogrodowej, regulując tym samym takie czynniki jak: dostęp do powietrza, ekspozycję na słońce czy ułatwiając wchodzenie i wychodzenie z osłoniętego obszaru. Możliwość ta dostępna jest dzięki nitowanym paskom do podwieszania. Zwijana plandeka daje mnóstwo dodatkowych atutów, kolejnymi są:

-zachowanie prywatności

-utrzymanie ciepła w chłodniejszych okresach pogodowych

-ochrona przed wiatrem i kurzem

Dodatkowym elementem jest możliwość wycięcia „drzwi”, dzięki którym nie będzie konieczne podwijanie plandeki, by dostać się do środka. 

Udostępniamy możliwość samodzielnego montażu plandeki na taras poprzez umieszczenie owalnych oczek, przez które mają przechodzić obrotowe uchwyty. Tego typu plandeki wykonane są na zamówienie, po wcześniejszej konsultacji z jednym z  naszych specjalistów.

Abyśmy mogli wykonać rysunek techniczny, wystarczy dokonać odpowiednich pomiarów. Uspokajamy, że jest to czynność bardzo prosta. Wystarczy mieć do dyspozycji pomocnika oraz metrówkę. Należy zmierzyć wysokość od końca górnej belki do samego jej dołu. Następnie mierzymy odległość pomiędzy lewą krawędzią belki lewej, a także prawą krawędzią belki prawej itd. Ostatnim krokiem jest zmierzenie grubości belki.  Po złożeniu zamówienia wykonamy dla Ciebie rysunek, w celu potwierdzenia poprawności pomiarów. Jeżeli wszystko się zgadza, przystępujemy do produkcji plandeki na wymiar altany ogrodowej.

Altanka plandeka PCV

Dopasowane do Twojej zabudowy.

Plandeki na zabudowy tarasowe, pergole oraz altanki tworzone są od podstaw. Połączenie przezroczystej folii okiennej, plandeki pcv, nierdzewnych oczek oraz reszty akcesoriów pozwala na stworzenie ochrony na każdy rodzaj pogody.

Jak to Robimy?

Folia Przezroczysta

Folia przezroczysta, folia na altanke i taras

Jednym z używanych materiałów do produkcji osłon tarasowych jest transparentna folia. Grubość, jakiej używamy to 0.7mm ze względu na  najlepszy stosunek ceny do wytrzymałości.  Żywotność folii wynosi od 5 do 8 lat.

Plandeka PCV

Plandeka 680g

Osłona na taras przeważnie zgrzewana jest wraz z przezrocztystą folią, tak aby wzmocnić każdy z brzegów.

Plandeka jakiej używamy na ramki zasłony dostępna jest w kilkunastu kolorach, a jej grubość to 680g/m2.

Mocowania

Okucia Plandekowe, nierdzewne

Po dobraniu oraz zgrzaniu odpowiednich plandek na wymiar, na brzegach mocujemy nierdzewne okucia, które ułatwiają montaż osłon, a ich codzienne użytkowanie jak chociażby zwijanie, czy mycie nie stanowi problemu.

Podwieszanie

Plandeka rolowana, podwieszanie

Każdy z elementów posiada pasek oraz haczyk, które umożliwiają podwieszenie folii po zwinięciu.

Dzięki haczykom obrotowym, oraz prostemu systemowi rolowania, zwijanie plandek zajmuję dosłownie chwilę.

Rękaw

Na spodzie każdego elementu tworzymy rękaw, który umożliwi wsunięcie profila/ rurki czy innego dłuższego elementu.

Dzięki temu plandeki posiadają obciążenie, a ich zwijanie staje się znacznie prostsze.

Drzwi

(Koszt 185 zł/ Szt.)
Drzwi na plandece Deki wrocław

Aby stworzyć osobno otwierany element na dowolnej płachcie, w wybranym miejscu nanosimy wycięcia, a następnie wzmacniamy wąskim odcinkiem plandeki każdy z brzegów. 

Po wgrzaniu wzmocnień, na drzwiach umieszczamy oczka, a na płachcie poliamidowe haczyki obrotowe.

Główne właściwości plandek:

Plandeka przeciwsłoneczna

Przeciwsłoneczne

Plandeki na zimę

Mrozoodporne

Plamoodporna tkanina

Przeciwkurzowe

Wodoszczelna oraz wodoodporna plandeka pcv

Wodoodporne

Niepalna plandeka

Trudnopalne

Mocowania na konstrukcji

95% Płacht mocowana jest za pomocą ocynkowanych haczyków obrotowych. Istnieją dwa rodzaje łączenia płacht na belkach pionowych:
Osobne rzędy haków
Dwa rzędy haków​
Jeden rząd haków
Jeden rząd haków

Ile To Kosztuje?

Sprawdź Przybliżone Ceny Osłon:
Aby Było
Standard
Dla Firm
Jakich Informacji Potrzebujemy?​

Zewnętrzna Wysokość i Szerokość

Szerokość Belek

Łączenia Plandek

Przykłady
Na Zdjęciach
Na Rysunku
Złóż zapytanie lub wyślij schemat do wyceny:
Zadaj pytanie za pomocą formularza:

Jesteśmy w całej Europie!

Nasze plandeki dostarczamy do każdego miejsca na terenie Europy. Każda paczka lub paleta zostaje zapakowana osobiście, co pozwala nam na solidne zabezpieczenie każdego zamówienia!

6
Drzwi na plandece Deki wrocław

*Nie robimy drzwi otwieranych za pomocą suwaków, ponieważ te po krótkim czasie wykurczają się i stwarzają problem ze swobodnym otwieraniem.

Drzwi

(Koszt 185 zł/ Szt.)

Aby stworzyć osobno otwierany element na dowolnej płachcie, w wybranym miejscu nanosimy wycięcia, a następnie wzmacniamy wąskim odcinkiem plandeki każdy z brzegów. 

Po wgrzaniu wzmocnień, na drzwiach umieszczamy oczka, a na płachcie poliamidowe haczyki obrotowe.

Wysokość Folii Przezroczystej

Dowolny rozstaw, wycięcia i wzmocnienia.
Przykłady:
Wysokość 135 cm
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 2
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 1
Wysokość 175 cm
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 1
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 2

Wysokość Folii Przezroczystej

Dowolny rozstaw, wycięcia i wzmocnienia.
Przykłady:
Wysokość 135 cm
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 2
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 1
Wysokość 175 cm
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 1
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 2

Wysokość Folii Przezroczystej

Dowolny rozstaw, wycięcia i wzmocnienia.
Przykłady:
Wysokość 135 cm
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 2
Rozstaw przezroczytej folii 135cm wysokość. Przykład nr 1
Wysokość 175 cm
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 1
Folia przezroczysta o wysokości 175cm. Dowolna szerokość- przykład 2
Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.