[vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white” border_width=”10″][vc_separator color=”white” border_width=”10″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

Melexy

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”642″ alignment=”center” css_animation=”fadeIn”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”722,723,796″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, działamy na wielu różnych płaszczyznach, dlatego wśród naszych realizacji, poza standardowymi plandekami znalazły się również te na melexy. Te małe pojazdy cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w miejscach odwiedzanych przez turystów. Głównie dlatego, że doskonale sprawdzą się na krótkich trasach, a także wszędzie tam, gdzie nie zmieści się tradycyjny samochód. Coraz częściej melexy używane są nie tylko w sezonie, ale również przez resztę roku, dlatego warto wyposażyć je w plandeki.

Plandeki oferta

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów realizacje wykonujemy na wymiar. Takie rozwiązanie sprawia, że niezależnie od wielkości pojazdu można wygodnie go osłonić. Wiemy, że pojazdy te dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a także jak ciężko jest znaleźć odpowiednią plandekę, dlatego dzięki nam nie będziesz mieć więcej tego problemu.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że oferowane produkty sprawdzą się w każdych warunkach. Wykonane zostały z trwałego, zgrzewanego na gorąco materiału, dzięki czemu są odporne na rozdarcia i co najważniejsze, nie przeciekają. Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom jeszcze większą wygodę, możemy wykonać plandekę w formie rozpinanych drzwi, które pozwolą na swobodne wsiadanie i wysiadanie, a jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo podczas przejazdu. Doskonale wiemy, że każda firma chce wyróżnić się na tle konkurencji, w związku z tym w ramach naszych usług wykonujemy przezroczyste pokrycia z obramowaniem w różnych kolorach. Takie rozwiązanie sprawia, że pasażerowie mają dobrą widoczność podczas jazdy – w melexie jest jasno, a jednocześnie z zewnątrz wygląda on bardzo elegancko.

Z myślą o właścicielach melexów

Osoby zainteresowane naszymi realizacjami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły. Plandeki na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla każdego właściciela melexa, który chce zapewnić swoim klientom komfort podczas drogi, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Skontaktuj się z nami – 507 144 735″ color=”warning” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white” border_width=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Kotara magazynowa

Bramy Plandekowe

Odpowiednio dopasowane bramy i kurtyny umożliwiają swobodny dostęp do środka namiotu lub hali. 

Tworzymy bramy przesuwne, rolowane oraz uchylane- wszystkie dopasowane do konstrukcji i zgrzewane od podstaw!

Ściany Boczne

Ściany plandekowe tak samo jak dach, wykonujemy z plandeki o gramaturze 680g.

Wykończenie plandek bocznych zależne jest od rodzaju namiotu i Państwa wymagań. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, tak aby zabezpieczyć wnętrze, nie zapominając o łatwości użytkowania!

Wszystko zależy od Państwa wytycznych!

Hak Stalowy Obrotowy Deki

Wywietrzniki i Świetliki

Dbamy o każdy szczegół, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z Naszej pracy. Żeby zapewnić pełną satysfakcję, tworzymy również takie elementy jak wywietrzniki czy okna ze specjalnej folii przezroczystej.

Plandeki tworzymy od zera i dopasowujemy do każdego wymiaru- dzięki temu możemy nanieść takie wymiary i wykończenia, jakie tylko Państwo będziecie potrzebować :)

Brama Plandekowa

Plandeka Na Dach

Górna powłoka konstrukcji głównie wykonywana zostaje z plandeki  o gramaturze 680g. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały PCV. 

Powłoki są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i zostają wykorzystywane przez kilkadziesiąt sezonów- 365 dni w roku!

Kotara przemysłowa z folią przezroczystą Deki

Mocowania

Do każdej konstrukcji dobieramy odpowiednie mocowania, tak aby uzyskać idealny naciąg i naprężenie plandek.

Właściwe dobranie elementów mocujących sprawia, że minimalizujemy ilość zatrzymujących się opadów deszczu oraz śniegu. Dzięki temu, plandeka spełnia również funkcję ochronne oraz wizualne.

Łączenia

Łączenia plandek zależne są głównie od konstrukcji. Najczęściej wykonywane przez Nas wykończenia pozwalające na łączenie plandek to taśmy kedrowe i rzepy zamocowane bezpośrednio na plandece.

Aby zapewnić szczelność plandek, dobieramy najlepszy format łączenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba- plandeki mocujemy również za pomocą płaskowników i odpowiednich śrub, wkrętów oraz nitów.