Plandeki na samochody towarowe

Nasza firma oferuje klientom wytrzymałe plandeki towarowe. Wszystkie z nich wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, takich jak silny wiatr, deszcz czy śnieg. Takie rozwiązanie sprawia, że są one przystosowane do jazdy w każdych warunkach.

Zalety naszych produktów

Zastosowanie plandeki towarowej pozwala bezpiecznie przewozić nawet dużą liczbę towarów, również tych, które są za wysokie do transportu na zwykłej przyczepie. Chroni je przed działaniem deszczu i śniegu, ale także zabrudzeniami, takimi jak kurz czy błoto. Dużą zaletą plandek jest również ochrona przed działaniem promieni słonecznych, ale także prywatność, ponieważ nie widać co pod nimi przewozisz.

Co więcej, korzystając z usług naszej firmy możesz także wykorzystać plandekę na reklamę. Na indywidualne zamówienie możemy na materiale umieścić logo oraz nazwę Twojej firmy. Takie rozwiązanie sprawi, że Twój pojazd będzie rozpoznawalny i z pewnością zwróci na siebie uwagę przejeżdżających kierowców.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, które sprawia, że doskonale wiemy czego potrzebują nasi Klienci. Plandeki towarowe wykonujemy na zamówienie i dopasowujemy ich rozmiar do konkretnego modelu samochodu oraz naczepy. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Jednak to nie wszystko, ponieważ specjalnie dla Ciebie indywidualnie dobierzemy grubość oraz kolor materiału. Wszystkie modele wykonywane są z solidnego tworzywa PVC, odpornego na przetarcia, które mogą powstać w wyniku codziennego użytkowania.

Regeneracja i naprawa

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów zajmujemy się także naprawą plandek towarowych PVC. Do najczęstszych uszkodzeń należą rozdarcia, zerwane haki, a także źle działające napinacze, na szczęście dzięki nam nie musisz się o nic martwić. Szybko i profesjonalnie naprawimy szkody i nadamy Twojej plandece drugie życie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno, jeśli chodzi o nowe produkty, jak i ich naprawę.