Deki.pl Produkcja
i obróbka plandek

Zajmujemy się produkcją oraz obróbką plandek od kilku lat. Znamy się na tym co robimy, a najlepszym dowodem są stałe współprace z wielkimi oraz małymi firmami znajdującymi się nie tylko na terenie kraju. Cieszy nas fakt, że nasi klienci są zadowoleni z naszych wyrobów, i wracają do nas nawet po kilku latach!

Nasze usługi

Opis naszych obszarów działania

Jesteśmy dla was już od ponad 10 lat

Rodzinne, wieloletnie doświadczenie, chęć rozwijania się, znajomość branży oraz rynku. Wszystkie te czynniki sprawiły, że postanowiliśmy stworzyć rzetelną oraz solidną firmę. Firmę Deki. Nasz zespół to osoby, które posiadają spore doświadczenie związane z plandekami PCV. Wieloletnia praca oraz ambitne działania pozwoliły nam na współpracę z wieloma firmami zajmującymi się reklamą.

  • Mamy wieloletnie doświadczenie!
    Dotrzymujemy uzgodnionych terminów!
    Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie!
featured-image

Nasze realizacje

Sprawdź co potrafimy i zdecyduj się na nas!

W tym miejscu chcemy zaprezentować Ci nasze przykładowe realizacje. Dlaczego to robimy? Doskonale rozumiemy, że każdy przed zleceniem usługi, chciałby wiedzieć jakich rezultatów może się spodziewać. Przedstawiamy w naszej galerii plandeki, które do tej pory przygotowaliśmy na zlecenie dla Klientów. W portfolio zaprezentowaliśmy różne przykłady zrealizowanych projektów – poczynając do rozwiązań na naczepy samochodowe a kończąc na pokrowcach do przyczep łodzi.

Produkcja plandek umożliwia dostosowanie produktu do konkretnych oczekiwań. Jak widać na naszych fotografiach, przygotowujemy produkty o różnych rozmiarach, kolorach – także ze spersonalizowanym nadrukiem. Na powierzchnię materiału możemy nanieść napisy, grafiki i inne elementy, które zlecą nam Klienci. Przejrzenie naszego portfolio to również dobry sposób na znalezienie inspiracji dla własnego zamówienia.

Masz pytania związane z naszymi realizacjami?

Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Deki.pl

Plandeki na wymiar