Reklamy na plandekach

Reklamy na plandekach coraz bardziej zyskują na popularności. Coraz częściej nasi klienci inwestują w reklamy na samochodach. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to świetny sposób wykorzystania mobilnego narzędzia w celu reklamy swojego produktu bądź firmy, nawet na skalę światową. Oferujemy kompleksowe usługi, które znacznie zwiększą możliwości reklamowo-promocyjne Twojej firmy! Wykonujemy wydruki pełnokolorowe wraz z okryciem plandekowym, plandeki zarówno standardowe jak i celne – wszystko w jednym miejscu!

Druk wielkoformatowy

Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj druku w formie pełnokolorowej, pierwszym krokiem będzie wydrukowanie zaprojektowanej reklamy. Kolejny krok to zgrzanie brytów, w celu wykonania okrycia plandekowego. Należy pamiętać, że tą metodą nie da się zadrukować plandeki, która jest już zamontowana na pojeździe. W takim wypadku istnieje możliwość połączenia tej metody z grafiką wektorową. Wykonujemy wtedy metodą tradycyjną w aplikacji teksty, napisy a elementy zdjęciowe łączymy z plandeką metodą termiczną, po wydrukowaniu.

Metoda szablonowa

Ten sposób polecany jest w przypadku pojazdów, na konstrukcji których plandeka jest już zamontowana. Dużą rolę odgrywa w tym wypadku stan plandeka zwłaszcza powłoki PCV. Warto mieć na uwadze, że nie może być ona woskowana, ponieważ istnieje wysokie ryzyko, że farba nie połączy się trawle z materiałem, z którego wykonana jest plandeka.
Metodą szablonową wykonujemy głównie napisy, loga i slogany reklamowe (ogólnie każdy rodzaj reklamy, który opiera się na tekstach oraz krzywych). Dodatkowo przed przystąpieniem do zlecenia wykonujemy testy trwałości. Jeśli wykazują one słabą reakcję łączenia farby z materiałem, poinformujemy Cię o tym jak najprędzej!

Trwałość

Na trwałość reklam wpływ ma mnóstwo czynników. Najtrwalsza  metoda to aplikacja specjalistycznych farb sitodrukowych. Jeśli jednak zależy nam na zdjęciach, wystarczy przestrzegać kilku zasad, aby równie długo cieszyć się efektami wydruku wielkoformatowego. Zalecamy używanie markowych materiałów podkładowych, dedykowanych do druku cyfrowego.

Używamy wyłącznie najwyższej jakości tuszy. Ogromne znaczenie ma również prędkość druku oraz odpowiednia temperatura wstępnego podgrzewania. Czas reakcji farby z otwartymi porami materiału powinien być jak najdłuższy. Dzięki przestrzeganiu wszystkich tych reguł, nasze produkty cechują się niezwykłą trwałością.