Zrealizowane projekty plandek

W tym miejscu chcemy zaprezentować Ci nasze przykładowe realizacje. Dlaczego to robimy? Doskonale rozumiemy, że każdy przed zleceniem usługi, chciałby wiedzieć jakich rezultatów może się spodziewać. Przedstawiamy w naszej galerii plandeki, które do tej pory przygotowaliśmy na zlecenie dla Klientów. W portfolio zaprezentowaliśmy różne przykłady zrealizowanych projektów – poczynając do rozwiązań na naczepy samochodowe a kończąc na pokrowcach do przyczep łodzi.

Produkcja plandek umożliwia dostosowanie produktu do konkretnych oczekiwań. Jak widać na naszych fotografiach, przygotowujemy produkty o różnych rozmiarach, kolorach – także ze spersonalizowanym nadrukiem. Na powierzchnię materiału możemy nanieść napisy, grafiki i inne elementy, które zlecą nam Klienci. Przejrzenie naszego portfolio to również dobry sposób na znalezienie inspiracji dla własnego zamówienia.

Galeria zdjęć, którą właśnie zobaczyłeś jest tylko częścią naszych wyrobów. Z plandekami mamy do czynienia od bardzo dawna i jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane wyroby. 


Nasze prace wykonujemy na miejscu oraz dojeżdżamy do klientów. Naprawy wielkich hal, namiotów czy naczep transportowych z plandeką?- Nie ma problemu 🙂

Masz pomysł? My mamy plan!

Deki.pl