Plandeki na altany ogrodowe

Polski producent plandek z wieloletnim doświadczeniem w branży prezentuje plandeki na altany ogrodowe. Ekspresowa realizacja wytrzymałych plandek z eleganckiego materiału. Dowiedz się, dlaczego to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Wytrzymałość

Oferowane przez nas plandeki na altanki wykonane są z solidnej folii o grubości 1 mm. Dzięki temu są one nieporównywalnie wytrzymałe w stosunku do grubości 0,3 mm, jaką proponuje większość wykonawców. Szacowany czas użytkowania wynosi nawet 15 lat.  Ta trwała i jednocześnie ładna tkanina słynie w całej Europie, gdzie jest wykorzystywana do produkcji ogródków restauracyjnych oraz piwnych.

Pełne dostosowanie do klienta

Nasze plandeki wykonujemy na wymiar, możemy więc stworzyć dla Ciebie plandekę o dowolnej wielkości. Wszystko po to, aby produkt idealnie pasował do Twojej altanki. Jesteśmy gotowi wyciąć odpowiednie otwory, jeśli na przeszkodzie w montażu stoją belki, krokwie i inne. Do produktu dołączamy także wszelki osprzęt, niezbędny do montażu. Działamy wiec kompleksowo a także ekspresowo, gdyż czas oczekiwania to zaledwie 3-4 dni robocze.

Dostosować możesz do siebie również kolor wybranej plandeki. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną. Do wyboru są między innymi kolory takie jak:
• piaskowy
• brązowy
• ecru
• beżowy
• biały
• siwy

Ochrona przeciwsłoneczna

Dodatkową zaletą naszych wyrobów jest gwarancja ochrony przeciwsłonecznej. Folie powleczone są podwójnie i obustronnie filtrem UV. Ten krok jest często pomijany przez konkurencję, przez co ich folie szybko stają się mleczne pod wpływem działania promieni słonecznych. W przypadku wyprodukowanych przez nas plandek takie zjawisko nie ma miejsca.

Pomiar

Aby móc w pełni cieszyć się zabezpieczoną altanką, należy dokonać odpowiednich pomiarów. Uspokajamy, że jest to czynność bardzo prosta. Wystarczy mieć do dyspozycji pomocnika oraz metrówkę. Należy zmierzyć wysokość od końca górnej belki do samego jej dołu. Następnie mierzymy odległość pomiędzy lewą krawędzią belki lewej a także prawą krawędzią belki prawej itd. Ostatnim krokiem jest zmierzenie grubości belki.  Po złożeniu zamówienia wykonamy dla Ciebie rysunek, w celu potwierdzenia poprawności pomiarów. Jeżeli wszystko się zgadza przystępujemy do produkcji.

Montaż

Montaż również możesz wykonać samodzielnie, wystarczy, że posiadasz wkrętarkę oraz kilka sztuk wkrętów do drewna. W plandekach zakuwamy owalne oczka, przez które mają przechodzić obrotowe uchwyty. Pamiętaj aby osobno je zamówić. Plandekę należy przymierzyć do altanki i zaznaczyć miejsca, w których przykręcane będą uchwyty, następnie je przykręcić. Kolejny krok to założenie plandeki i przekręcenie uchwytów w drugą pozycję tak, aby ją zablokować.

Możliwość podwijania

Produkowane przez nas plandeki wyposażone są również w możliwość podwijania. Jest to możliwe dzięki nitowanym paskom do podwieszania. Kiedy jest gorąco, wystarczy podwinąć plandekę i już możesz cieszyć dopływem świeżego powietrza!